Kresy / przypatrz się! kwi29

Tagi

Udostępnij

Kresy / przypatrz się!

info-konkurs2020

 

29 kwietnia 2020 r.  rozpoczynamy facebookowy konkurs na spostrzegawczość i znajomość Kresów. Codziennie o godzinie 20.00 na naszym profilu na Facebook’u, przez najbliższe 20 dni będziemy publikować nasze zdjęcie przedstawiające wybrany zabytek związany z dziedzictwem Rzeczpospolitej na Wschodzie. Obok umieścimy przerobioną fotografię, zmieniając w niej 5 szczegółów.

Pierwsze pięć osób, które prześle do nas za pomocą prywatnej wiadomości prawidłową odpowiedź: co znajduje się na fotografii oraz opisze wszystkie zamienione szczegóły otrzyma odpowiednią ilość punktów (według kolejności: pierwsza osoba – 5 pkt, druga osoba – 4 pkt, trzecia osoba – 3 pkt, czwarta osoba – 2 pkt, piąta osoba – 1 pkt). Dodatkowo należy również polubić opisywane zdjęcie na naszym profilu.

Na odpowiedzi czekamy tylko do 12:00 następnego dnia. Codziennie będziemy także uaktualniać listę bieżących zwycięzców. Zabawę kończymy 18 maja. Na pierwsze trzy osoby, które zdobędą najwięcej punktów czekają ciekawe nagrody. Zapraszamy!

fb_logo