Zbiórka na leczenie Sebastiana wrz14

Tagi

Udostępnij

Zbiórka na leczenie Sebastiana

pomocdlasebastiana

Pamiętacie nasz ogólnopolski apel, kiedy szukaliśmy transportu paczek dla Kombatantów na Kresach, które w drodze z Anglii utknęły w Poznaniu i musieliśmy je szybko dostarczyć do Gdańska? Dary były zbierane na Wyspach Brytyjskich między innymi przez Sebastiana, który dołączył do naszej grupy w Wilnie i mógł osobiście przekazać pomoc potrzebującym.

Dzisiaj Sebastian sam potrzebuje pomocy. Od kilku lat mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym miesiącu uległ on poważnemu wypadkowi na motocyklu. Trzy dni przebywał w śpiączce i teraz ma spore problemy neurologiczne – z poruszaniem się i mową. Z oczywistych względów nie może kontynuować normalnej pracy. Do Anglii przyleciała jego matka, aby na miejscu pomóc w jego opiece. Przyjaciele z Anglii kilka dni temu rozpoczęli zbiórkę funduszy na leczenie Sebastiana. Wspólnie podjęli decyzję, że dalsze leczenie będą realizować w Polsce. My jako stowarzyszenie także chcemy się włączyć do akcji pomocy, organizując zbiórkę funduszy na konto bankowe w Polsce, unikając straty środków na przelewy zagraniczne i przewalutowania.

Pomóżmy chłopakowi, który zawsze służył pomocą innym, a sam dziś potrzebuje wsparcia. Sebastian wspierał swoimi działaniami Polaków na Kresach, a także uczestniczył w organizacji różnych patriotycznych wydarzeń na Wyspach.

Nie znamy jeszcze kwot potrzebnych na leczenie i rehabilitację, ale każda kwota przybliży powrót Sebastiana do normalnego życia, które prowadził przed wypadkiem. Każdy, kto chce wesprzeć materialnie jego leczenie i rehabilitację proszony jest o wpłatę na konto o numerze:

06 2030 0045 1110 0000 0306 9950
Stowarzyszenie Traugutt.org
koniecznie z dopiskiem:
Wsparcie dla Sebastiana

Dziękujemy bardzo za wszelkie wsparcie i wierzymy w szybki powrót do zdrowia. Pokażmy, że nie zostawiamy swoich ludzi w krytycznych sytuacjach!