Zbiórka środków na rzecz akcji „Nie jest kolorowo”

 

Rusza kolejna, trzecia już odsłona akcji charytatywnej „Nie jest kolorowo”, której celem jest wyposażenie w przybory szkolne i pomoce naukowe uczniów polskich szkół na Kresach Wschodnich.

Już w najbliższą niedzielę, 19 marca 2017, wolontariusze Stowarzyszenia Traugutt.org będą prowadzić zbiórkę środków finansowych na ten cel przed bramami Stadionu Energa Gdańsk przy okazji meczu Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (początek godz. 18:00). Zachęcamy do wsparcia naszej akcji charytatywnej, liczy się każda złotówka wrzucona do puszki. Do zobaczenia!

Planujemy, aby w tym roku przybory szkolne trafiły do polskich uczniów na Litwie, Białorusi i Ukrainie. W 2016 udało nam się dotrzeć z darami do każdej polskiej szkoły w Rejonie Wileńskim – teraz myślimy o rozszerzeniu akcji. Wasze wsparcie jest potrzebne!

Zbiórka przyborów w szkołach województwa pomorskiego odbędzie się także w dniach 8-21 maja 2017. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych – nauczycieli, uczniów, rodziców i wszystkich dla których cel akcji nie jest obojętny.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie: www.niejestkolorowo.pl oraz na profilu Facebook: Nie jest kolorowo / Pomóż uczniom na Wschodzie

zbiorka